0
Organisatsiooni
0
Koolituspäeva
0
Osalejat

Margus Nurk

MargusOlen õppinud Tartu Ülikoolis bioloogiat ja sotsioloogiat, kuid pidama jäin psühholoogia erialal ja lõpetasin selle 1999. aastal. Ülikooli lõpetamise aastal olin loodusreiside projektijuhiks ühes Eesti kõige ägedamas MTÜ-s Eestimaa Looduse Fondis. Sellest ajast oskan hinnata väärtuste olulisust organisatsioonide toimimises ja  mõistan  õhinapõhise tegevuse jõudu meeskondades. Ülikooli järel kandideerisin tööle Riigikantseleis ja töötasin seal kolm aastat. Riigikantseleist saadud töökogemus on aidanud mõista avaliku sektori toimimist ja vabastanud tüüpilistest eelarvamustest ametnike teemal. 2005 - 2010 olin tegev taastuvenergia ettevõtte Futuren käivitamisel. Erasektori kogemus on õpetanud kui selge ja ühene on seos tegevuse tulemuslikkuse ja teenistuse vahel. 

Viimased 15 aastat on minu põhiliseks tööks olnud inimeste ja organisatsioonide arendamine nii koolitades kui konsulteerides. Esimesed koolitused tegin ülikooli kõrvalt koolipsühholoogina 1997 aastal. Lemmikteemadeks koolituses on muudatused organisatsioonis, meeskonna jõustamine ja juhtide arendamine. Hobid millega taastun ja uuteks koolitusteks energiat varun on mäesuusatamine, pikkvibu, surf ja elu Lõuna-Eesti maakodus. 


Kirjuta   55 672 771

Mari Nõmm

Mari NõmmMari Nõmm nõustab alates 1995 organisatsioone, treenib juhte ja koolitab töötajaid, osaleb rahvusvahelistes arendusprojektides ning õpetab tudengeid. Ta on kaitsnud teaduskraadi psühholoogias ning töiselt käivitab teda küsimus, kuidas aidata inimestel ja organisatsioonidel teha võimalikult hästi seda, mida nad päriselt oluliseks peavad.

Mari on teinud koostööd paljude organisatsioonidega (sh osalenud koolitus- ja coachinguprogrammide väljatöötamisel ja rakendamisel, hinnanud organisatsioonide personalijuhtimist ja töökorraldust, nõustanud liitmisi ja ülevõtmisi, olnud Riigi personalipoliitika ekspert, osalenud Personalijuhtimise käsiraamatu kirjutamisel). Mari on töötanud personalijuhina erasektoris ja Tartu Ülikoolis ning olnud eduka ~15-liikmelise meeskonna juht.Kirjuta

Valik meie koolituse ja konsultatsiooni kliente

Avalik sektor
Harju Maavalitsus
Häirekeskus
Järva Maavalitsus
Justiitsministeerium
Keskkonnaamet
Keskkonnainspektsioon
Keskkonnaministeerium
Kodakondus- ja migratsiooniamet
Maaamet
Maaeluministeerium
Maanteeamet
Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium
Muinsuskaitseamet
Päästeamet
Politsei- ja Piirivalveamet
Presidendi Kantselei
Rahandusministeerium
Riigikantselei
Siseministeerium
Sotsiaalkindlustusamet
Sotsiaalministeerium
Tarbijakaitseamet
Valga Maavalitsus
Välisministeerium
Veeteede Amet
Õiguskantsleri Kantselei
Erasektor & riigi äriühingud
CES Estonia
Diapol AS 
EBS Juhtimiskoolituse Keskus
Eesti Energia
Eesti Kaardikeskus

Eesti Loto
Elcotec 
Hansab 
Kodumajatehas 
MPDE 
Swedbank 
Tallinna Konverentsid
Topauto

Koostööpartnerid

Läbi aegade oleme koostööd teinud erinevate organisatsioonide, koolitajate ja koolitusfirmadega. Mõned olulisemad neist on PARE, Poliitikauuringute Keskus Praxis, Avaliku Teenistuse Arendus- ja Koolituskeskus, Sisekaitseakadeemia, SA Archimedes.
Image
Image
© 2018 Innovatiivne Arengupartner